077-736-8000 טלפון                
 

לחדשות ועדכונים משרלייב
הרשמו כאן

שם:
דוא"ל:
 
 


המלצות חמות


"תודה רבה!!! עשית לנו את האירוע יותר מושלם ממושלם הצלחת להביא את המשפחה שלי שנמצאת בחו"ל ממש לתוך החתונה.
ושוב תודה,"

מוטי ומירב הגלר
 
"כמובן ורצוי שתפרסם את התגובה באתר שלך, היה באמת סוף הדרך, והרבה חשבו שזה רעיון יוצא מן הכלל. קירבת את המשפחה שלי בחו"ל לחתונה, ממש הרגישו כאילו הם היו איתנו"
 

"קיבלנו תגובות חיוביות רבות על איכות השידור ועל עצם הרעיון, מאנשים רבים שצפו באירוע שלנו. הדבר איפשר ליקירינו להשתתף בשמחתנו ולהתרגש גם במרחק. מומלץ בחום לכל מי שרוצה לחלוק את רגעיו החשובים עם אהוביו הרחוקים.
שוב תודה!!!"

אריאל ולאורה לייבגורן
 

"תודה, תודה, ושוב פעם תודה על הרעיון הענק שנתן לכל אלה שלא יכלו להגיע את האפשרות להשתתף בשמחתינו"

משפ'  וולבה , קרון
 

"אני ממש רוצה להודות לך בשם המשפחה וכמובן גם באופן אישי על השרות החדשני שאתם נותנים. פשוט שדרגתם את החתונה בזה שנתתם את האפשרות לכל החברות של הכלה מעבר לים להשתתף בשמחה וללוות אותה ברגע של פסגת חייה."

       נחמי יפת


"תודה, תודה, ושוב תודה! על השרות, על הדאגה, ובעיקר - על עצם הרעיון של שידור חי! עזרתם לנו להביא את כולם לרגעים החשובים לנו באמת"...

משפחת יפת, בני ברק – מיאמי פלורידה

 

"חשוב לנו להודות לך, ולבטא את הערכתנו על הטכנולוגיה החדשה שפיתחת. אנחנו עדיין מקבלים פידבקים נלהבים מכל קצות העולם, מאנשים שראו את החתונה, ובמיוחד מחברותיה של הכלה, שהחמיאו לה מעבר לים על השמלה המדהימה"...

משפחות וולבה וקרוהן, מונסי, ניו יורק – ירושלים

 

" המון תודות על השידור חי של האזכרה של אימנו ע"ה . רבים מבני המשפחה לא יכלו להגיע ובזכותכם כולם יכלו מהבית שלהם לצפות באזכרה ולהרגיש שהם שמשתתפים. זה היה מאד מאד חשוב לנו. תודות מקרב לב. שיהיה רק בשמחות ובשורות טובות".

משפחת בן שלמה מנהריה, ישראל

 

תנאי שימוש  I אמנת הפרטיות
 2009 © כל הזכויות שמורות